0 216 414 0 777
Bizi Arayın

Genç Odası Takımları

Genç bayanların ve erkeklerin dikkatini çekecek ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan genç odası takımları Çiftçioğlu Mobilya sayesinde hem kaliteli hem de en uygun fiyatlar ile hizmetinize sunuluyor. Her sabah güne neşeli ve bir o kadar da dinamik bir şekilde başlamak isteyen gençlerin genç odası modellerinde tercih ettikleri renkler genelde pembe, turuncu ve mavi oluyor. Estetik görünüşlerinin yanı sıra fonksiyonel olarak da çok kullanışlı olan genç odaları ebeveynlerin de dikkatini çekmeyi başarıyor.

Gösterilen sonuç sayısı: 16

Yeni Sezon Genç Odası Takımları


Cıvıl cıvıl bir odaya sahip olmak tüm gençlerin hakkı! Onların dinamik dünyalarına uyum sağlayabilecek genç odası modelleri, odalarında keyifli bir şekilde zaman geçirmelerini sağlıyor. Hem ders çalışabilecekleri hem arkadaşlarını ağırlayabilecekleri hem de oyun oynayabilecekleri harika bir alan yaratmak isterseniz siz de gençlerin istek ve taleplerini dikkate alarak tasarladığımız modellere mutlaka göz atın!

Kalitemizle Buluşan Estetik Çizgiler


En kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz genç odaları modellerini kızlar ve erkeklere göre özel olarak tasarlıyoruz. Kızların ve erkeklerin hem ihtiyaçları hem de odalarını kullanma şekilleri birbirinden farklıdır. Amacımız onların beklentilerini karşılayabilecek ve uzun yıllar kullanmalarını sağlayabilecek şık ve ergonomik tasarımlar üretmektir. İhtiyaçları olabilecek tüm mobilyaları tek bir takımda buluşturarak gençlerin kullanımına sunmaktayız.

Son yılların moda tasarımı olan araba yataklı genç odası takımı da çeşitlerimiz arasında yer almaktadır. Bu tür ürünlerde kalite büyük önem arz eder. Gençlerin hareketli ve dinamik yaşam tarzlarına uyum sağlayabilmesi için kullandıkları mobilyaların en kaliteli malzemelerden üretilmiş olması gereklidir. Bu nedenle tüm tasarımlarımızda olduğu gibi genç odası modellerimizde de kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Şık ve estetik çizgileri gençlerin renkli dünyalarına uyum sağlayabilecek renk tonları ile buluşturuyor ve rengarenk genç odası takımları ile sizlerin beğenisini kazanıyoruz. Özellikle genç odası modellerinde en moda renkler olan pembe, mavi, krem rengi, beyaz ve turuncu takımlar ile siz de çocuklarınızın odasını gökkuşağı kadar canlı bir hale getirebilirsiniz.

Güne en sevdikleri renkler eşliğinde başlamalarını sağlayabilir, tüm aktivitelerini kendilerine ait olan bir ortamda keyifle gerçekleştirmelerine olanak tanıyabilirsiniz. Üretimlerimiz 2 yıl firmamızın garantisi altındadır. Hiç tereddüt etmeden bu ürün seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Genç odası takımlarımız kullanım şekline bağlı olarak kitaplık, ders çalışma alanı, yatak, gardırop ve komidin gibi parçalardan oluşmaktadır. Dilerseniz ekstra mobilyalar ile seçtiğiniz genç odası modelini zenginleştirebilir, çocuğunuz için daha uygun bir ortam yaratabilirsiniz. Mobilyaların tümü işlevsel özellikler ile donatılmıştır. Bu nedenle fonksiyonel özellikleri ile dar alanlarda dahi kullanım uygun, ideal tasarımlardır. En yeni genç odası modellerimize göz atmayı unutmayın!