0 216 414 0 777
Bizi Arayın

Koltuk Takımları

Klasikleşen koltuk takımlarının tamamen dışında modeller üreten firmamız, tüm ürünleri rahatlığınızı ve evinizin şıklığını göz önünde bulundurarak tasarlıyor. Daha canlı bir kişiliğe sahip olan ev sahipleri için rengârenk koltuk takımı modelleri ile görsel bir şölen sunan Çiftçioğlu Mobilya, sade tasarımlardan yana olan kişiler için ise rahatlatıcı renklerde ürünler sunuyor. Koltuk modelleri arasında seçim yaparken zorlandığınız durumlarda evinizin ölçülerini ve renklerini göz önünde bulundurmanız seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Firmamız tarafından 2 yıl garantili olan koltuk takımları, içiniz rahat alışveriş yapmanıza yardımcı olacak.

29 sonuçtan 1–24 gösteriliyor

Yeni Sezon Koltuk Takımları


Her evde görmeye alışık olduğunuz koltuk takımı modellerinden artık siz de sıkıldıysanız farklı tasarımlar için en doğru adreste bulunuyorsunuz demektir. Modern ve şık koltuk takımları evinizin tüm havasını bir anda değiştirecektir. Ayrıca farklı koltuk tasarımlarına yönelmeniz, farklı dekorasyon yöntemlerini de evinizde rahatlıkla uygulayabilmenizin yolunu açar. Bu nedenle modelleri sadece görünümleri ile değil, dekorasyona ne kadar uyumlu olduklarını da dikkate alarak değerlendirmelisiniz.

Soft Renkler Her Odaya Uyum Sağlar!


Söz konusu koltuk takımları olduğunda renk seçiminin de önemli hale geldiğini belirtmeliyiz. Şayet koltuklarınızın evinizdeki diğer mobilyalar ile hemen uyum sağlamasını istiyorsanız soft renkler arasından bir tercihte bulunmanız gereklidir. Çok canlı ve çok desenli kumaşlarla kaplanmış koltuklar da elbette seçenekleriniz arasında bulunuyor. Bu modelleri, sade mobilyalara sahip olanların seçmesini öneririz.

Mobilyalarınız çok gösterişli ve iddialı ise bu durumda aradaki yumuşak geçiş görevini salon koltuk takımları üstlenecektir. Dolayısıyla açık renklerde ve desensiz kumaşların kaplamada kullanıldığı modeller sizin için en ideal tercih olabilir. Birkaç şık aksesuar ile mobilyalarınız ve koltuklarınız arasında hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Odanızın büyüklüğünü de dikkate almayı unutmayın! Çünkü küçük odalarda kullanılacak olan salon koltuk takımı modellerinde mutlaka açık renkleri seçin. Böylece odanız daha büyük ve daha ferah görünecektir. Büyük salonlar ya da büyük oturma odalarına sahip olanlar biraz daha şanslı! Hem açık hem de koyu renkler arasından gönüllerince seçim yapabilirler.

Firmamız tarafından üretilmiş olan tüm koltuk takımlarının 2 yıl boyunca firmamızın garantisi altında olduğunu belirtmek isteriz. En dayanıklı ve en kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz koltuk takımlarını çocuklu aileler de güvenle kullanabilir.

Uzun süredir L koltuk modası geçerliliğini koruyor. Bu nedenle üretimlerimiz arasında L koltuk çeşitlerine de yer vermeye özen gösterdik. Hem salonlarda hem de oturma odalarında kullanılması için özenle tasarlanmış olan bu modellerden biri mutlaka sizin hayalinizdeki tasarıma eşdeğerdir. Bu yeni modellerimiz estetik çizgiler ve konforlu oturma ile yaslanma bölümlerine sahip olduğundan hem sizi hem de konuklarınızı rahat ettirecek. Evinizi koltuk modellerimiz ile modernize edin!