0 216 414 0 777
Bizi Arayın

Köşe Takımları

Zarif, şık ve sıra dışı köşe koltuk takımı modellerinde beğeninizi en çok toplayacak olan özellik kumaşların silinebilir materyale sahip olmasıdır. Birinci sınıf malzemelerden yapılan köşe takımları tüm günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacak. Firmamız tarafından 2 yıl garantili olan köşe takımı modellerini içiniz rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Köşe takımlarını incelerken evinize iddialı ve modern bir hava katacak olan L koltuk modellerine göz atmadan sitemizden ayrılmamalısınız.

57 sonuçtan 1–24 gösteriliyor

Yeni Sezon Köşe Takımları


Evlerde görmüş olduğunuz klasikleşmiş geleneksel koltuk takımlarından sizler de sıkıldıysanız ve evinize yeni bir hava katmak istiyorsanız yeni sezon köşe takımları ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Eskimiş tasarımlara göre evinize daha modern ve şık bir hava katacak köşe koltuk takımları sayesinde hem siz hem de değerli misafirleriniz konforlu bir hayatın tadını çıkartabilecekler.

İlginç ve iddialı koltuk tasarımları arasında yer alan bu köşe koltuk takımı modelleri sayesinde dekorasyon konusunda bir çağ atlayacaksınız. Evinizin havasını bir anda değiştirme etkisine sahip koltuk takımları ile yalnızca görsel olarak değil fiziksel olarak da rahatlığı yakalayabileceksiniz.

Birbirinden farklı renkler ve desenler ile tasarlanan şık L koltuk modelleri evinizin neresine koyarsanız koyun diğer dekorasyonlarınız ile birlikte uyumlu şekilde kullanabilmeniz için yaratılmış ürünlerdir. Sizler de koltuk takımlarınız ile bütün evinizin dekorasyonunda ahenkli bir uyum sağlayabilmek istiyorsanız tek renkli ve sade tasarımlı modellerimizi seçebilirsiniz. Diğer mobilyalarınız da sadeliği ve şıklığı ön plana çıkartmayı tercih ettiyseniz de daha canlı ve desenli görünüme sahip modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Ölçüler ile Üretim


Satın alacağınız köşe takımı aynı zamanda mekanlarınızın ölçülerine de uyumlu şekilde olmalıdır. Bu sebeple Çiftçioğlu Mobilya olarak siz değerli müşterilerimize mekanlarınızın ölçülerine uygun olacak şekilde isteğinize bağlı olarak tasarımlarımızı üretebiliyoruz.

Kişiye özel ölçülü tasarımlar sayesinde küçük mekanlarınızı daha ferah mekanlar haline getirebilirsiniz. Aynı zamanda firmamızın üretimi olan bütün koltuk takımlarının 2 yıl boyunca sizler için firmamız tarafından garantili olduğunu da belirtmek isteriz. 1. sınıf malzemeden üretmiş olduğunuz mobilyalarımızı gönül rahatlığı ile güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yeni sezon içerisinde modanın gidişatını belirleyen köşe koltuk takımları sayesinde salonlarınız ve oturma odalarınız için şık seçimler yapabilirsiniz. Özenle tasarlanan bu modeller arasında hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Modellerin estetik bir çizgi içerisinde şıklığı ve konforu sizlere ve sevdiklerinize sunuyor olması bu eşsiz mobilyaların hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olması için yeterlidir. Eskimiş mobilyalarınızdan kurtulmanın ve Çiftçioğlu Mobilya kalitesinin farkıyla daha modern mekanlar elde etmenizin zamanı geldi!