0 216 414 0 777
Bizi Arayın

Sandıklı Bazalar

En kaliteli materyallerden tasarlanan sandıklı baza modellerini en uygun fiyatlara satın almak için mutlaka Çiftçioğlu Mobilya’yı ziyaret etmelisiniz. Sektördeki deneyimimizi kullanarak tasarladığımız sandıklı bazalar hem rahatınızı sağlayacak hem de eşyalarınızı daha rahat saklamanıza yardımcı olacak. Deri ve kumaş rengini seçme avantajınızı göz önünde bulundurarak alışverişinizin tadını çıkarabilirsiniz. Firmamız tarafından 2 yıl garantili olan ürünlerimiz gönül rahatlığı ile baza almanızı sağlayacak.

35 sonuçtan 1–24 gösteriliyor

Yeni Sezon Sandıklı Bazalar


Eviniz için organize bir baza ve rahat uyumak için bir yatağa ihtiyacınız varsa seçiminiz kesinlikle sandıklı bazadan yana olmalıdır. Sandıklı bazalar, günümüzde ev sahipleri tarafından en çok tercih edilen ürünlerin başında yer alır. Eski karyolalı yataklardan kullanan kişilere bazalı yatakları kullanmaya başladıklarında bugüne kadar neden bu tasarım harikası ürünü almadıkları için kesinlikle pişmanlık duyacaklar.

Baza demek evde özellikle ev hanımlarının kurtarıcısı demektir. Hayatı kolaylaştırmaya yarayan sandıklı bazalar, pek çok eşyayı içine alabilen kullanışlı ürünledir. Yaz aylarında kışlıkları kaldıracak, kış aylarında ise yazlıkları kaldıracak olan bayanlar, sandıklı bazaları bir nevi kiler olarak kullanabilirler.

Sandıklı bazanın kilere göre en iyi avantajı ise bayanların aradığı eşyaları çok kolay bir şekilde bulabilmeleridir. Daha temiz ve daha iyi bir ortam kıyafet, yorgan, yastık ya da buna benzer herhangi bir ürünü saklamak isteyen bayanlar sandıklı baza konusunda ciddi şekilde düşünmelidirler.

Sandıklı Baza Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Konforlu bir yatakta uyumak ve bu yatağı farklı amaçlar ile kullanmak isteyen ev sahiplerinin seçimlerini sandıklı bazadan yana yapmaları en iyi çözüm yolu olacaktır. Fakat sandıklı baza alınırken dikkat edilmesi gereken pek çok unsur vardır. Bunların başında sürekli açılıp kapanacak bir eşya olan sandıklı bazanın kaliteli ve sağlam bir mekanizmaya sahip olması gelir. .

Bunun yanı sıra baza, yatağı taşıyacak olan aparat olması nedeniyle güçlü bir mekanizmaya sahip olması gerekir. Sandıklı baza alınırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da bazanın alt tabanıdır. Sunta alt yapılı bir baza çabuk kırılabilir. Eşya koymak için kullanılacak olan bazalar kesinlikle daha kaliteli ürünler içermelidir. .

Alacağınız bazanın sağlam olup olmadığını nasıl anlayacağınızı soruyorsanız, bunun için iki önemli kural vardır. Birincisi, ürünü aldığınız yerin piyasada tanınmış bir yer olmasıdır. İkincisi ise firmanın kalite standartlarıdır. Bu iki unsuru göz önünde bulundurarak seçim yapmayı kolaylaştırabilirsiniz. .

Mobilya sektöründe gerek sandıklı bazalar, gerekse de diğer ürünler konusunda müşterilerine en kaliteli ürünleri sunan firmamız ile avantajlı alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Firmamız tarafından 2 yıl garanti koşulu ile size sunulan sandıklı bazaları gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.