0 216 414 0 777
Bizi Arayın

TV Üniteleri

Müşteri memnuniyetini bir amaç haline getiren firmamız, yepyeni TV ünitesi modelleri ile beğenileri toplamayı başarıyor. İmal ettiği TV üniteleri modelleri arasında aradığını tüm estetik ve fonksiyonel özelliklerin olduğuna emin olabilirsiniz. Evinizin duvar ölçülerine bağlı olarak modellerde değişiklik yapabilirsiniz. Firmamız tarafından 2 yıl garantili olan televizyon ünitesi modellerini gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

41 sonuçtan 1–24 gösteriliyor

Yeni Sezon TV Üniteleri


Günümüzde ortak kullanımları alanları için en önemli öğelerden biri de kesinlikle televizyonlardır. Geçmişe bakıldığında değişen her şey gibi televizyonların da bugüne kadar uzun bir gelişim ve yenilenme yolculuğundan geçtiğini anlayabiliriz. İlk olarak tüplü ve siyah beyaz olarak hayatımıza giren televizyonlar renkli, LCD, 3D ve LED olarak şuan ki gelişimini tamamlamıştır. Televizyonların değişen boyutlarına ve ağırlıklarına göre aksesuarları da değişim göstermiştir. Son model televizyonları kullanmak isteyen ev sahipleri bu ürüne göre kesinlikle bir TV ünitesi de satın almalıdırlar.

Oturma odasında ya da salonda modern görünümün ve şıklığın simgesi olan TV ünitesi, farklı renk ve tasarımları ile bu alanları daha zengin göstermeyi oldukça iyi bir şekilde başarıyor. Film keyfini daha dev ekranlarda izlemek ve daha fazla keyif almak için TV ünitesi tercih edilmelidir.

Modern TV Ünitesi Modelleri


İşlevsel formları ve etkin kullanımları sayesinde oturma odasına renk katan TV ünitesi, ev sahiplerinin tüm isteklerine cevap veriyor. Fakat TV ünitesi alınırken ev sahiplerinin evlerinin genel stilini düşünerek kusursuz bir uyum yapmaları için dikkat etmeleri gereken konular vardır.

İlk olarak evinizin tarzını düşünerek seçim yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Örneğin; evinizde vintage tarza sahipseniz alacağınız TV ünitesini de bu stile yakın bir model de tercih etmelisiniz. Bu sayede hem genel uyumu yakalamış olacaksınız hem de TV ünitesini kullandığınız alana romantik ve daha doğal bir görünüm kazandıracaksınız. Bunun yanı sıra minimalist detaylar taşıyan TV üniteleri de eviniz için uygun bir tarz olabilir.

TV ünitesi satın alırken ev sahipleri olabildiğince model incelemeli ve en çok raf sistemine sahip olanları tercih etmelidirler. Raf detayı fazla olan modeller, televizyon aparatlarının daha kolay yerleştirilmesini sağlayacak.

TV ünitesi satın alırken ilk olarak tasarım ön planda tutulsa da işlevsellikte göz önünde bulundurulması gereken unsurlardan biridir. Beğendiğiniz ürünün işlevselliğini test etmek için bu alana yerleştireceğiniz aksesuarların( TV, DVD, decoder) ölçülerini önceden belirleyerek firma yetkililerimize sunmalısınız. Bu şekilde satın alma sürecini hem daha hızlı hem de sorunsuz bir şekilde çözmüş olacaksınız.