0 216 414 0 777
Bizi Arayın

Yatak Odası Takımları

Şık tasarımları ve iddialı renkleri ile hiçbir yerde bulamayacağınız yatak odası takımlarını Çiftçioğlu Mobilya’da bulabilirsiniz. Farklı ve bir o kadarda zarif bir görünüme sahip olan yatak odaları, kullanım açısından da tüm isteklerinizi karşılayacak olan fonksiyonlara sahiptir. Tüm yatak odası takımları için sunulan 2 yıllık garanti sayesinde gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

34 sonuçtan 1–24 gösteriliyor

Yeni Sezon Yatak Odası Takımları

Güne pozitif hislerle başlamanız, konforlu bir uyku süreci yaşamanız, yeni güne umutla hazırlanmanız, nasıl bir yatak odası takımına sahip olduğunuzla da yakından ilgilidir. Şık, konforlu, kullanışlı ve modern yatak odaları yaşam kalitenizin de yükselmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle yaşamınıza yeni bir yön vermek isterseniz öncelikle yatak odanızı değiştirmelisiniz.

İhtiyacınıza En Uygun Takımı Seçin!

Eğer kalite düzeyi yüksek bir markanın ürünlerini satın alırsanız, yatak odası takımı modelini çok uzun yıllar kullanacaksınız demektir. Bu yüzden model seçimi yaparken hem bugünkü ihtiyaçlarınızı hem de birkaç yıl sonraki ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanızı öneririz. İhtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan bir yatak odası, bir anda evinizin en sevdiğiniz odasına dönüşecektir.

Zarif görünümlerinden ödün vermeden sizi rahat ettirmeleri için firmamız tarafından özenle tasarlanan yatak odası takımları ile hayalinizdeki odaya kavuşmanız hiç zor olmayacak. Her biri 2 yıl firmamızın garanti kapsamındadır. Mobilyalarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yeni evli çiftlere, çocuklu ailelere ve bekarlara özel modellerimiz arasında sizin beklentilerinizi tamamıyla karşılayacak bir takım mutlaka bulacaksınız.

Tasarımlarımızı hazırlarken modayı da elden bırakmıyoruz! Çağdaş yaşamın getirdiği çizgiler, renkler ve malzemeler, firmamızın yatak odası modellerinin temel taşları oluyor. Gardırop, yatak, komidin ve şifonyerden oluşan takımlarımız estetik çizgiler ile odalarınıza yeni bir atmosfer kazandıracaktır. En sık tercih edilen wenge, beyaz, krem ve ahşap tonlarında üretilmiş olan takımlar sizlere hem alternatif modeller hem de yüz güldüren ödeme seçenekleri eşliğinde sunuluyor.

Son dönemin modası olan iki veya üç farklı rengin bir arada uyum içerisinde kullanıldığı tasarımlardan yana seçim yapmak isterseniz, en doğru adreste bulunduğunuzu belirtmek isteriz. Çünkü en uyumlu renkleri bir arada kullandığımız modellere her geçen dönem yenilerini ekliyor ve beğeninize sunuyoruz.

Geniş boy aynası ile donatılmış gardıroplar, geniş iç hacme sahip komidinler, konforlu ve kullanışlı bazalı ve bazasız yataklar hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Her türlü derasyon tarzına uyum sağlayabilen tasarımlarımız, dekoratif aksesuarlar ile kişiselleştirerek kullanabileceğiniz modellerdir. Farklı aydınlatma teknikleri ile de yatak odanızın havasını kendi zevklerinize uygun bir forma dönüştürebilirsiniz.